Co może dla Ciebie zrobić punkt kontaktowy ESA w Polsce?

Zapraszamy na wydarzenie online z serii SpaceHUB, w którym to eksperci Space Solutions Poland przedstawią wszystkie możliwości, jakie daje pozyskanie funduszy z programów Europejskiej Agencji Kosmicznej.

5.10.2022 – 18:00 – Online – Pobierz darmową wejściówkę na wydarzenie tutaj.

W tym roku Europejska Agencja Kosmiczna powołała Ambasadora Programów Biznesowych i Brokerów Technologii ESA w Polsce, którzy pełnią rolę punktów kontaktowych dla przedsiębiorców i Instytucji Naukowych rozważających sięgnięcie po Fundusze ESA.

W związku z dużym zainteresowaniem tymi funduszami oraz potrzebą jeszcze większego wsparcia, firma Absiskey Polska zdecydowała utworzyć Punkt Kontaktowego ESA. Nasi eksperci opracowali STARTING PACK, którego celem jest ocena statusu firmy w kontekście starania się o środki ESA oraz opracowanie ścieżki rozwoju w kierunku wdrożenia innowacji opartej na SPACE i zbudowanej z wykorzystaniem funduszy ESA.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Punktu Kontaktowego ESA oraz bliższego poznania naszych ekspertów: Martyny Gatkowskiej – ESA Business Ambassador, Pawła Kwiatkowskiego i Jarka Chojnackiego – ESA Technology Brokers oraz Anny Mirończuk i Maćka Blachy – ekspertów Punktu Kontaktowego ESA.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *